message

Lithuanian Creators Painted MDF collection

1 Showing 1 Picture From 25

Skubame Jums pristatyti unikalų projektą - Lietuvos Kūrėjų Dažyto MDF kolekciją!

Padidėjus dažyto MDF pajėgumams kilo idėja sukurti Termopalo spalvų kolekciją, padedant geriausiems dizaineriams bei architektams. Subūrus puikią komandą gimė 25 spalvos - nuo subtilių ir pažįstamų iki ryškesnių, akcentinių spalvų.

Nuo šiol kiekvienas klientas galės pamatyti realų pavyzdį ekspozicijoje, baldų gamintojai, dizaineriai ir architektai galės turėti pavyzdžių dėžutę, o visa Lietuva profesionaliai suformuotas ir atsakingai atrinktas spalvas savo interjerams!

Prie šio projekto prisidėjo architektės, dizainerės bei koloristės - Laura Sirvydytė "Tikras Tigras", Julija ir Gintarė "Cad Monkeys", Ligita Ažukaitė Lileikė bei Agnė Stanikūnaitė "Factory".

Architekčių įkvėpimu tapo įvairūs mus supantys dalykai - gamta, maistas, knygos, posakiai, o iš to kilo ir ypatingi spalvų pavadinimai - cepelinas, gyvenimas, geiša, griaustinis ir daug kitų!

Lietuvos Kūrėjų Dažyto MDF Kolekcija klientams bus prieinama už ypatingai gerą kainą, o kartu su spalvomis bus galima komplektuoti ir modernius, klasikinius bei griežtų linijų filingus bei trijų tipų rankenėles.

O dabar....susipažinkite artimiau http://www.termopalas.lt/lt/produktai/lietuvos-kureju-dazyto-mdf-kolekcija

Questions?

We are here to help you

+370 37 473 824
You can also contact our sales team

We represent the best manufacturers

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus