Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Tendencijos 2018

1 Rodoma 1 nuotrauka iš 19

Balandžio pabaigoje praūžusi ir vis dar šviežiais įkvėpimais bei atsiminimais persekiojanti Milano dizaino savaitė padiktavo naujas baldinių medžiagų, spalvų bei tekstūrų tendencijas:

Akmuo - dėl savo aukšto atsparumo ir modernios išvaizdos užkariavo visų dizainerių ir gamintojų širdis. Medžiagos panaudojimas rodė, kad kiekvieną kurėją įkvėpė skirtingai. Matėme akmenį kaip virtuvės stalviršį ar net fasadus, kaip vonios baldą ar pačios dušo erdvės apdailą. 

Matiniai paviršiai - gal ir nenaujiena, bet naujai panaudoti, naujomis spalvomis gimę barchatiniai paviršiai apsigyveno ir vertikaliuose ir horizantaliuose paviršiuose, o fotoparatų blykstės rodė kelią kur juos rasti, nes vienareikšmiškai tai viena mylimiausių ir fotogeniškiausių tekstūrų, kuri nesugeria kitų šviesų ir puikiai save reprezentuoja. 

Metalai - nepaliko abejingų savo stilingu atspindžiu, gražiu šlifuotu raštu ar tauriųjų metalų spalvomis. Varis, nerūdijantis plienas, aliuminis, titanas papuošė kiekvieno gamintojo baldą ar prabangaus salono ekspoziciją, kurioje net sustoję prie vitrinų žmonės grožėjosi šių plokščių išvaizda. Dažnai šaltas metalų įvaizdis balansavo šilto medžio ar matinių, švelnių paviršių draugijoje.

Medis - apsigyveno baldų viduje ir ten būti jam labai tinka. Norėjosi atidaryti visus stalčius, dureles, nes ten laukė staigmena - medžio tekstūrą išryškinantis apšvietimas ir tas jausmas, kad daiktams esantiems viduje - gražu gyventi.

Spalvos - gražiausi akcentai parodoje - akį traukiančios ryškios ar pastelinės spalvos. Baldai, interjero detalės ar bet kokio pavidalo išskirtinės spalvos kiekvienai erdvei suteikia individualumo ir charakterio! 

Lietuvoje šios tendencijos jau irgi radusios savo vietą, bei apsigyvenusios mūsų sandėliuose. Raskite savo įkvėpimą!

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime.

+370 37 473 824
Taip pat galite kreiptis į mūsų pardavimų komandą

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus