lt
en
ru
Pjovimas
Klijavimas
Frezavimas
Gręžimas
Durelių gamyba
Projektavimas
ir konsultavimas
Prekių pristatymas
Pjovimas
Plokščių pjovimas
Aukščiausio meistriškumo ir pažangiausių technologijų (naudojame vokiškas „Holzma“ pjovimo stakles) dėka galime išpjauti pačių įvairiausių formų detales Jūsų gaminamiems baldams.

Pjovimas neapsiriboja pjūviu tik 90 laipsnių kampu. Tikras grožis slypi nesibaigiančių formų įvairovėje ir mes tai vadiname figūriniu pjovimu, išreiškiančiu netikėčiausius klientų poreikius.
Leiskite sau eksperimentuoti – mes pasiruošę išpjauti detales. Briaunas padengsime ABS ir PVC juostomis, derančiomis su plokščių spalvomis.

Mums rūpi, kad grožio neribotų galimybės.
Stalviršių pjovimas
Išpjausime norimų matmenų stalviršius ir, jei pageidaujate, užlaminuosime jų kraštines aukšto slėgio laminato juostelėmis bei užsandarinsime nugarinę dalį. Milimetro tikslumu išpjausime skyles kriauklei ar kaitlentei pagal pateiktą brėžinį.
Jūsų užsakymus įgyvendinsime per 3 darbo dienas!
Padarysime viską, kad paslaugos kokybė Jus pradžiugintų. Todėl ne tik preciziškai išpjausime detales, bet ir nupūsime dulkes nuo paviršių, supakuosime, ant kiekvienos detalės užklijuosime informaciją su spalvos kodu, matmenimis ir užsakymo numeriu bei pristatysime Jūsų nurodytu adresu.
Klijavimas
Aukšto slėgio laminatų (HPL) klijavimas ant žaliavinės plokštės
Naujos HPL fasadų galimybės ir dar didesnis pasirinkimas Jūsų baldams. Ir tai ne tik platesnis spalvų pasirinkimo spektras – tai iš principo kur kas aukštesnė fasadų kokybė: geresnis atsparumas braižymui, vandeniui, nepriekaištingas paviršiaus lygumas.
Karšto spaudimo būdu klijuojame aukšto slėgio laminatą (HPL) ant Jūsų pasirinktos žaliavinės plokštės – medžio drožlių (MDP) arba medžio dulkių (MDF).
Frezavimas
CNC staklių pagalba frezuojame stalviršių ir laminuotos medienos drožlių plokštes pagal Jūsų pageidavimus (formas ar brėžinius), paruošiame griovelius medžio plaušo nugarėlėms, įleidžiame rankenėles ir kt.
Gręžimas
Ne tik gręžiame, bet ir padedame paruošti baldų brėžinius bei ruošinių detalizacijas. Pagal iš anksto su Jumis suderintus brėžinius preciziškai (0,2 mm tikslumu!) sugręšime visus reikiamus baldų elementus, viską atidžiai patikrinsime ir saugiai supakuosime. Beliks tik surinkti! Ši paslauga teikiama baldų gamintojams.
Esame tam, kad pačių netikėčiausių formų nestandartinius baldus gaminti būtų paprasta ir greita.
Durelių gamyba
Jūsų patogumui – gaminame įvairiausių išmatavimų baldų fasadines dureles su užpildais iš laminuotų medienos drožlių plokščių arba penkių rūšių stiklo.

Galite rinktis ir dureles iš aliuminio profilio su penkių rūšių stiklo užpildais.
Nuolat randame, ką Jums pasiūlyti naujo.
Projektavimas
ir konsultavimas
Ilgus metus dirbdami su geriausios kokybės medžiagomis, mes tiesiog negalime nepažinti savo klientų poreikių ir įpročių.
Mūsų profesionalai, įvaldę naujausias technologijas, padės Jums sukurti individualius baldus ir gaminius, parinks tinkamas medžiagas, Jūsų vizijas ir brėžinius pavers projektais bei konsultuos Jums rūpimais klausimais.

Džiaugiamės galėdami būti Jūsų gyvenimo aplinkos architektais.
Prekių pristatymas
Prekes visoje Lietuvoje baldų gamintojams pristatome greičiau nei per septynias darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Į daugelį Lietuvos vietovių vykstame kelis kartus per savaitę, todėl dažnai prekių pristatymui tereikia dvejų darbo dienų.
Turime savo logistikos padalinį, todėl esame tikri – prekės Jus pasieks saugiai ir greitai.