translated text message

address-reminder

Blending furniture materials together

1 Showing 1 Picture From 4

Kartais tikrai sunku išsirinkti - spalvos, tekstūros, faktūros, dydžiai, gamintojai… Ir nors skirtingų idėjų internetas negaili, apsispręsti, kokias medžiagas naudoti įrenginėjant būstą, nelengva.

Stilius

Prieš pradėdami kurti namus nutarkite - kokio stiliaus bus interjeras? Stiliaus pasirinkimas padės išsirinkti medžiagas ir palengvins plokščių derinimą tarpusavyje. Pavyzdžiui, skandinaviškam interjerui būdingi baltos, pilkos bei medžio deriniai, klasikiniam interjerui - akmuo, marmuras, prabangūs samanų ar rausvi atspalviai, industriniuose interjeruose dominuoja betonas, metalas, naudojama nemažai juodos spalvos. Žinoma, netikėtai pamilta plokštė ir pati gali padiktuoti namų interjerą, tad kuo anksčiau pradėsite žvalgytis - tuo labiau išieškotą ir savitą baldą sukursite.

Spalva - tekstūra

Dar vienas derinimo būdų - pasirinktos spalvos atkartojimas skirtingose tekstūrose. Jei labai mėgstate, pavyzdžiui, juodos spalvos akcentus, naudokite juos visuose namuose, pasitelkdami skirtingų tekstūrų plokštes - medžio, metalo, betono, tekstilės ar vienspalves. Galimas ir atvirkštinis variantas - pasirinkus tekstūrą, ją atkartoti skirtingų spalvų palete. Šiuo atveju svarbu pasirinkti vos keletą tarpusavyje derančių spalvų, kitaip namai gali tapti eklektiški.

Atspalviai

Pilka - visai nenuobodi, o labai spalvinga - nuo šilto ir šviesaus medžio, iki šalto ir tamsaus asfalto atspalvio. Lygiai tokios pat yra ir kitos spalvos. Žaiskite atspalviais, derindami jums patinkančios spalvos plokštes tarpusavyje. Balta visuomet tiks prie jūsų pasirinkimo, tačiau nebijokite įnešti ir ryškesnę spalvą - tokie akcentai pagyvins interjerą bei taps namų akcentais.

Išlaikykite vientisumą

Daugybė skirtingų medžiagų interjere gali greitai sukurti netvarką. Mūsų rekomendacija - išsirinkti keletą tarpusavyje derančių plokščių bei kitų medžiagų ir atkartoti jas visose erdvėse. Pavyzdžiui, vonios baldui naudokite tas pačias plokštes, iš kurių buvo gamintas virtuvės komplektas. Drabužių spintos gali atkartoti sienų spalvą ar duris, o valgomajam stalui gaminti gali būti panaudota ta pati plokštė, kaip ir palangėms ar rašomiesiems stalams kituose kambariuose. 

Akcentai

Tam, kad baldas būtų išskirtinis, pakanka išryškinti vieną jo dalį ar detalę. Kurdami virtuvę nutarkite - stalviršis, spintelės, o galbūt rankenėlės bus pagrindinis baldo akcentas? Jei pasirinksite ryškesnį stalviršį, verta spintelėms naudoti neutralias medžiagias, padedančias pabrėžti stalviršio išskirtinumą. Jei spintelės taps pagrindiniu virtuvės akcentu - pagalvokite, ar norite išryškinti tik apatines, ar ir viršutines spinteles. Dažniausiai, siekiant neapsunkinti virtuvės, viršutinei spintelių daliai parenkamos švelnių atspalvių bei tekstūrų medžiagos - tai suteikia virtuvei lengvumo bei padeda nukreipti dėmesį į stalviršį ar apatines spinteles.

Questions?

Need help?

+370 37 473 824
Contact our sales team sales team

We represent the best producers

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus