translated text message

translated text address-reminder

CLEAF Espresso 2426: Naujos Kartos Interjero Apdaila

CLEAF Espresso 2426: Naujos Kartos Interjero Apdaila

Kokybė, inovacija ir stilius – šie žodžiai geriausiai apibūdina Cleaf Espresso 2426 kolekciją, kurioje ne tik pristatomos naujos tekstūros, bet ir išskirtiniai dekoratyviniai elementai.

Šios kolekcijos stiprybės – penkios naujos tekstūros: Poro Noce, Paglia, Quercia, Riga ir Jiometori. Kiekviena iš šių tekstūrų yra unikali, iškirtiniu žavesiu praturtinanti jūsų kuriamą interjerą. Espresso 2426 kolekcija iš viso siūlo 120 dekorų ir 27 tekstūras, suteikdama galimybę kurti interjerus, išpildančius originaliausias jūsų idėjas.

LS47 Poro noce 2023 RUDUO NAUJIENA! LS17 Poro Noce 2023 RUDUO NAUJIENA! LS52 Poro Noce

Poro Noce - šilko švelnumo paviršiuje atsiskleidžia natūralaus riešuto grožis. Tai elegantiška tekstūra, kuri suteiks jūsų erdvei šilumos ir subtilumo.

2023 RUDUO NAUJIENA! UB40 Paglia/Paglia 2023 RUDUO NAUJIENA! Smėlinė 2023 RUDUO NAUJIENA! Šviesiai pilka

Paglia - švelnus ir modernus pasirinkimas, kuris suteiks jūsų erdvei modernios elegancijos. Tai puiki tekstūra tiems, kurie ieško subtilaus dizaino.

 NAUJIENA! Tamsiai rudas ąžuolas S206 Quercia NAUJIENA! Rudas ąžuolas

Quercia - natūralus ąžuolo lukšto atspalvis suteiks jūsų erdvei šilumos ir autentiškumo. Ši tekstūra dera prie įvairaus interjero stiliaus - nuo klasikinio iki modernaus.

  FB79 Riga

Riga - tai tekstūra su vertikaliomis linijomis ir švelniu reljefu, kuri suteiks jūsų erdvei subtilumo ir rafinuotumo. Riga puikiai tiks vertikaliems paviršiams, kuriant elegantišką atmosferą.

S196 Jiometori/Fiocco S192 Jiometori/Fiocco S191 Jiometori/Fiocco

Jiometori - šiuolaikiška ir išraiškinga tekstūra, kurios dizainas pritrauks dėmesį ir suteiks jūsų interjerui unikalumo.

Taip pat Poro Noce ir Quercia yra puiki alternatyva medžio lukštui. Šios tekstūros nepriekaištingai atkuria ąžuolo ir riešuto lukšto pojūtį, o dekoras kiekviename plokštės lape užtikrina, jog patikusi spalva ir raštas visuomet atitiks jūsų lūkesčius.

Cleaf Espresso 2426 kolekcija tai ne tik daugiaspalvis pasirinkimas, bet ir galimybė sukurti išskirtinį, asmenišką interjerą, atspindintį jūsų unikalų stilių. Tegul su šia įspūdinga kolekcija, prasideda jūsų unikalių ir stilingų namų era!

Questions?

Need help?

+370 37 473 824
Contact our sales team sales team

We represent the best producers

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus