translated text message

translated text address-reminder

Developer Tips for Solid Interiors # 3

Dažnai mūsų klientai teiraujasi, kokios medžiagos padeda sukurti modernų, industrinį ar solidų stilių, kokias medžiagas rinktis, siekiant praktiškumo, kokios baldinės plokštės yra ekologiškos bei tinkamos vaikų kambariui ir pan. Pakalbinome interjero kūrėjus ir į visus rūpimus klausimus atsakėme trijuose skirtinguose video, kuriuos suskirstėme pagal žmonių statusą: šeimą, viengungius bei mėgstančius solidumą ir prabangą.

Kviečiame žiūrėti trečiąjį video – „UAB Coreco projektai“ patarimus žmonėms, kurie vertina solidumą ir ieško ilgaamžiškų sprendimų.  

Architektė Erika Rimšaitė-Kaziliūnė pasakoja kokie sprendimai, tekstūros ir spalvos padeda atpažinti solidumo kodą interjere. Architektės teigimu, interjeras visada kalba apie žmones ir pasakoja jų istorijas.

UAB „Termopalas“ projektų koordinatorė Rasa Maumevičė pristato medžiagas, padėsiančias sukurti solidų baldą, atskleidžia, kuo italų gamintojas „Cleaf“ išsiskiria iš kitų gamintojų ir kuo žavi mūsų klientus. Taip pat sužinosite apie unikalių savybių dirbtinį akmenį „Lapitec“.

Questions?

Need help?

+370 37 473 824
Contact our sales team sales team

We represent the best producers

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus