translated text message

translated text address-reminder

Edges: Polyurethane adhesive

Nuo šiol turite galimybę užsisakyti briaunų laminavimo PUR klijais paslaugą!

Poliuretaniniai klijai (PUR), nuo įprastų klijų skirsiasi tuo, kad išlydžius ir užnešus PUR ant plokštės, klijai sukietėja ir nebelieka galimybės jų pakartotinai išlydyti. PUR lydomi pasitelkiant karštį, o vėstant klijuose vyksta cheminė reakcija, kurios metu klijų viduje esantys polimerai susiriša ir, net ir dar kartą juos kaitinant, nebegrįžta į pradinę stadiją.

Todėl PUR klijai pranašesni šiomis savybėmis:

- Didelis atsparumas karščiui - klijai nepradės lydytis virš ar šalia orkaičių bei nuo tiesioginių saulės spindulių.

- Atsparumas šalčiui - klijai nepradės trupėti esant žemoms temperatūroms.

- Atsparumas vandeniui - PUR vandenyje niekaip neskyla ir nekeičia savo formos, taip pat nepraleidžia ir neįgeria vandens. Tad PUR puikiai tinka vietose, kuriose yra padidinta drėgmės koncentracija (vonia, tualetas, virtuvės baldai).

- Atsparumas tirpikliams ir skiedikliams. 

Dėl PUR efektyvumo, jų reikia kur kas mažiau nei įprastų klijų, todėl briaunos siūlė yra beveik nematoma. Be to, PUR klijai gali būti naudojami visoms Termopalo briaunoms ir plokštėms!

Norėdami užsisakyti briaunų klijavimo paslaugą PUR klijais, paprasčiausiai įrašykite tai pastabose pildydami užsakymo formą.

SVARBU! Gaminio atsparumą vandeniui lemia ir tai, kokia plokštė yra naudojama gamybos metu. Brangesnės bei kokybiškesnės plokštės (CLEAF, Thermopal, Gruppo Mauro Saviola) bus žymiai atsparasnės, nes tiek pačios žaliavinės plokštės tankis, tiek storesnis melamino sluoksnis padės užtrikrinti didesnį vandens nepralaidumą.

Questions?

Need help?

+370 37 473 824
Contact our sales team sales team

We represent the best producers

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus