Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

„Cleaf“ konkursas architektams ir interjero dizaineriams!

Kuriate projektus su italų gamintojo „Cleaf“ medžiagomis?

Dalyvaukite gamintojo organizuojamame Shaping Surfaces konkurse!

Kaip dalyvauti?

Įgyvendinkite projektą su „Cleaf“ paviršiais, parenkite trumpą aprašymą ir kartu su projekto nuotraukomis (5 vnt.) įkelkite į www.shapingsurfaces.design tinklalapį.   

Kiekvieną mėnesį „Cleaf“ profesionalų komanda, atsižvelgdama į interjero projekto naujoves ir medžiagų panaudojimą, išrinks ir nominuos vieną projektą.  2021 m. balandžio mėn. 13-18 d. Milane vyksiančioje tarptautinėje baldų parodoje Salone del Mobile.Milano profesionalų komisija, padedant žurnalistams ir dizaino entuziastams, iš kiekvieno mėnesio laimėtų projektų išrinks Shaping Surfaces konkurso metų nugalėtoją. 

Kodėl verta?

  • Kiekvienas mėnesio geriausias projektas bus talpinamas specialiame „Cleaf“ naujienlaiškyje, kuris pasieks žinomiausius baldų gamintojus, architektus ir dizainerius.
  • Išrinkti projektai bus skelbiami nugalėtojų skiltyje shapingsurfaces.design tinklalapyje.
  • Viešinami „Cleaf“ Instagram paskyroje.
  • Talpinami „Termopalo“ soc. tinkluose. 
  • Metų nugalėtojas ne tik turės galimybę praleisti savaitgalį Italijoje atrandant išskirtinius gamtos, kultūros ir meno šedevrus,  bet ir bus pakviestas prisidėti prie 10.000 eurų vertės „Cleaf“ kūrybinio projekto.

Pasak organizatorių, „Cleaf“ konkurso Shaping Surfaces tikslas – ugdyti architektų ir interjero dizainerių kūrybiškumą bei skatinti diskusiją apie vidaus erdves (konkurso iniciatorius Roberto Caspani).

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime.

+370 37 473 824
Taip pat galite kreiptis į mūsų pardavimų komandą

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus