Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

Kūrėjų patarimai Viengungio interjerui #2

Dažnai mūsų klientai teiraujasi, kokios medžiagos padeda sukurti modernų, industrinį ar solidų stilių, kokias medžiagas rinktis, siekiant praktiškumo, kokios baldinės plokštės yra ekologiškos bei tinkamos vaikų kambariui ir pan. Pakalbinome interjero kūrėjus ir į visus rūpimus klausimus atsakėme trijuose skirtinguose video, kuriuos suskirstėme pagal žmonių statusą: šeimą, viengungius bei mėgstančius solidumą ir prabangą.

Kviečiame žiūrėti antrąjį video - „UAB Giedraitis & Architektai“ patarimus žmonėms, kurie šiuo metu su niekuo nesidalina buitimi ir estetiką vertina labiau nei praktiškumą.  

Namuose, kuriuose gyvena viengungis (-ė), pagrindinius interjero įrengimo principus pristato architektė Justina Giedraitė (UAB Giedraitis & Architektai). Video sužinosite, koks interjero stilius vyrauja, kokie dažniausi medžiagų deriniai ir jų savybės.

UAB „Termopalas“ projektų koordinatorė Rasa Maumevičė pasidalina kokia medžiaga interjere kuria eleganciją, kaip sukurti estetišką vientisumą bei ką rinktis, mėgstantiems modernizmą ir natūralumą.

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime.

+370 37 473 824
Taip pat galite kreiptis į mūsų pardavimų komandą

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus