Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

Paslaugos

Pjovimas

Aukščiausio meistriškumo ir pažangiausių technologijų (naudojame vokiškas „Holzma“ pjovimo stakles) dėka galime išpjauti pačių įvairiausių formų detales Jūsų gaminamiems baldams. Pjovimas neapsiriboja pjūviu tik 90 laipsnių kampu. Tikras grožis slypi nesibaigiančių formų įvairovėje ir mes tai vadiname figūriniu pjovimu.

Plačiau

Gręžimas

Ne tik gręžiame, bet ir padedame paruošti baldų brėžinius bei ruošinių detalizacijas. Pagal iš anksto su Jumis suderintus brėžinius preciziškai (0,2 mm tikslumu!) sugręšime visus reikiamus baldų elementus, viską atidžiai patikrinsime ir saugiai supakuosime. Beliks tik surinkti! Ši paslauga teikiama baldų gamintojams.

Plačiau

Frezavimas

CNC staklių pagalba frezuojame stalviršių ir laminuotos medienos drožlių plokštes pagal Jūsų pageidavimus (formas ar brėžinius), paruošiame griovelius medžio plaušo nugarėlėms, įleidžiame rankenėles ir kt.

Plačiau

Klijavimas

Naujos HPL fasadų galimybės ir dar didesnis pasirinkimas Jūsų baldams. Ir tai ne tik platesnis spalvų pasirinkimo spektras – tai iš principo kur kas aukštesnė fasadų kokybė: geresnis atsparumas braižymui, vandeniui, nepriekaištingas paviršiaus lygumas.

Plačiau

Dažymas

Dažome tik aukščiausios kokybės MDF ir dirbame tik su dėmesingai atrinktais grunto bei dažų gamintojais. Galime išgauti bet kurią jūsų pasirinktą spalvą iš RAL ar NCS paletės.

Plačiau

Poliravimas

Mes užtikriname net 96 % dažyto MDF blizgumą! Parinkus tinkamiausią aukštos kokybės žaliavinę plokštę, išfrezavus reikiamas detales ir nudažius pasirinkta spalva, plokštės paviršius poliruojamas, siekiant išgauti maksimaliai gerą rezultatą ir spalvos intensyvumą.

Plačiau

Projektavimas

Ilgus metus dirbdami su geriausios kokybės medžiagomis, mes tiesiog negalime nepažinti savo klientų poreikių ir įpročių. Mūsų profesionalai, įvaldę naujausias technologijas, padės baldų gamintojams sukurti individualius baldus ir gaminius, parinks tinkamas medžiagas, vizijas ir brėžinius pavers projektais bei konsultuos rūpimais …

Plačiau

Konsultavimas

Konsultacija mums - ne tik baldinių medžiagų rūšys ar techninė informacija apie jas. Tai dialogas, kurio metu išsiaiškiname jūsų ar jūsų kliento poreikius, galimybes, kasdienius įpročius ir gyvenimo būdą, o tada padedame išsirinkti tam labiausiai tinkančias medžiagas.

Plačiau

Durelių gamyba

Jūsų patogumui – gaminame įvairiausių išmatavimų baldų fasadines dureles su užpildais iš laminuotų medienos drožlių plokščių ar dažyto MDF.

Plačiau

Prekių pristatymas

Prekes visoje Lietuvoje baldų gamintojams pristatome greičiau nei per septynias darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Į daugelį Lietuvos vietovių vykstame kelis kartus per savaitę, todėl dažnai prekių pristatymui tereikia dviejų darbo dienų.

Plačiau

Neradote reikiamos paslaugos? Mes Jums padėsime.

Parašykite mums

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus