Согласны ли вы с тем, что мы будем отправлять вам информацию о ценах, о запуске новых продуктов и другую важную информацию по электронной почте?

Место доставки

Lithuanian Creators Painted MDF collection

1 Показ 1 Фотография из 25

Skubame Jums pristatyti unikalų projektą - Lietuvos Kūrėjų Dažyto MDF kolekciją!

Padidėjus dažyto MDF pajėgumams kilo idėja sukurti Termopalo spalvų kolekciją, padedant geriausiems dizaineriams bei architektams. Subūrus puikią komandą gimė 25 spalvos - nuo subtilių ir pažįstamų iki ryškesnių, akcentinių spalvų.

Nuo šiol kiekvienas klientas galės pamatyti realų pavyzdį ekspozicijoje, baldų gamintojai, dizaineriai ir architektai galės turėti pavyzdžių dėžutę, o visa Lietuva profesionaliai suformuotas ir atsakingai atrinktas spalvas savo interjerams!

Prie šio projekto prisidėjo architektės, dizainerės bei koloristės - Laura Sirvydytė "Tikras Tigras", Julija ir Gintarė "Cad Monkeys", Ligita Ažukaitė Lileikė bei Agnė Stanikūnaitė "Factory".

Architekčių įkvėpimu tapo įvairūs mus supantys dalykai - gamta, maistas, knygos, posakiai, o iš to kilo ir ypatingi spalvų pavadinimai - cepelinas, gyvenimas, geiša, griaustinis ir daug kitų!

Lietuvos Kūrėjų Dažyto MDF Kolekcija klientams bus prieinama už ypatingai gerą kainą, o kartu su spalvomis bus galima komplektuoti ir modernius, klasikinius bei griežtų linijų filingus bei trijų tipų rankenėles.

O dabar....susipažinkite artimiau http://www.termopalas.lt/lt/produktai/lietuvos-kureju-dazyto-mdf-kolekcija

Есть вопросы?

Мы Вам поможем

+370 37 473 824
Так же можете обратится в нашу Команду продаж

Представляем только лучших производителей

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus