Согласны ли вы с тем, что мы будем отправлять вам информацию о ценах, о запуске новых продуктов и другую важную информацию по электронной почте?

Место доставки

„Žalio“ termopaliečio patirtis arba nykstantys mitai

Dažnai mūsų pasirinkimus (ir net pasiekimus!) apriboja kažkada kažkur nugirsti ir nepatvirtinti faktai. Jei jų patys nepatikriname, taip formuojasi ir kuriasi mitai. Mitai egzistuoja, mes jais vadovaujamės ir gyvename juose. 

Prie termopaliečių komandos prisijungiau nuo vasario pradžios. Pirmosios dienos (ir dar iki šiol) skirtos susipažinti ne tik su nauju kolektyvu, bet ir  bendrovės produkcija. Kasdien klausiu, klausausi, domiuosi apie gamintojus, produktus, jų savybes, išskirtinumą, kainas. Ir čia pat, lygiagrečiai bliūkšta mano atsinešti ir iki tol auginti mitai. Turbūt daugiausia jų prikurta apie kainas. Dalinuosi 3 pirmaisiais mitais, kuriuos sužinojau ir nustebau pati!

Mitas Nr. 1. Renkantis produktą pagal specialų užsakymą, jis visada brangesnis.

Ar dažnai susimąstome kas sudaro produkto kainą? Vertinant iš vartotojo pusės, kaina yra tiesiog pinigų suma, kurią jis keičia į naudą, gaunamą iš gaminio ar paslaugos. Rinkodaros prasme, produkto piniginį įvertinimą sudaro produkto savikaina, kuri apskaičiuojama produkto gamybos bei pardavimo procese. Pardavimo procesą apima transportavimas (logistika), sandėliavimas ir kiti kaštai. Tai yra kintamos sąnaudos, kurių kai kuriais atvejais gali ir nebūti. Pavyzdžiui užsisakant prekes ar gaminius iš katalogo (pagal specialų užsakymą), nebelieka sandėliavimo kaštų. Tai galime patvirtinti ir mes, būdami vieni didžiausi interjero apdailos plokščių ir stalviršių atstovai. Dažnu atveju, išsirinkę nesandėliuojamą tam tikro dekoro plokštę ar stalviršį iš specialių užsakymų katalogo, pinigine prasme nepajausite skirtumo, tačiau įgyvendinsite savo norimą projektą. Todėl neatsisakykime galimybės turėti išskirtinį, savo viziją ir idėjas atitinkantį produktą, baldą, interjerą. Visada pasiteiraukite apie galimybes ir kainodarą! 

(Projekto autorė - Sigita Kundrotaitė, įgyvendino Arpolis, foto - Leono Garbačausko)

Mitas Nr. 2. Ekologiški produktai išsiskiria aukštesne kaina.

Turbūt pritarsite, kad galėdami rinktis identišką produktą už identišką kainą ir žinodami, kad vienas augintas / gamintas laikantis gamtą tausojančių standartų, net neabejodami pasirinktume ekologišką produktą. Tačiau įprasta praktika rodo, kad už šią savybę – produkto „draugiškumą“ gamtai ir žmogui prireikia gerokai daugiau mokėti. Išgirdus egzotiškai skambantį italų gamintoją Gruppo Mauro Saviola klausa dar labiau sustiprėjo sužinojus, kad tai ekologiškų ir etiškų medžio drožlių plokščių gamintojas. Nuo 1997 metų gamina medienos drožlių plokštes iš 100 proc. perdirbtos medienos, be to, gamybos procese naudoja daug mažesnį dažų, klijų ir kitų kenksmingų medžiagų kiekį. Uždaviau natūraliai kylantį klausimą. „Savaime suprantama šio gamintojo produkcija brangesnė nei kitų?“. Mitą paneigė faktas, jog ekologiškų medžio drožlių plokščių gamintojai, rinkdamiesi perdirbtą medieną bei naudodami mažiau cheminių medžiagų sutaupo, todėl aplinką tausojantys baldai neišbrangsta.

(Projekto aut. - Donata Granata - interjero dizainerė)

Mitas Nr. 3. Dažyta medžio dulkių plokštė (MDF) yra brangesnė nei laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP). Man buvo naujiena, sužinojus, jog kuriant individualius baldus yra galimybė juos dažyti bet kokia norima spalva iš dažų paletės. Nepaisant to, kad baldus galima derinti net prie kambario sienų atspalvio, dažytas baldas bus vientisas (nesimatys briaunos „siūlių“), be to, yra galimybė išfrezuoti rankenėles ar padaryti filingą. Atrodytų, tai kas individualu, visuomet brangiau, tačiau gaminant baldą iš dažytos MDF, klientas žaliavinę medžiagą perka kvadratais, o ne lapais. Tokiu būdu plokštės panaudojama tik tiek, kiek reikia baldui ir nėra būtinybės mokėti už visą lapą (nes įprastai panaudojame ne visą). Kaip išsiaiškinome, ne tik dėl šios priežasties ji yra konkurencinga. Rinkitės spalvą ir turėkite norimus originalius baldus.

(Projekto aut. Monika Kinderytė, foto - Vytenio Raubicko) 

Tiesa, o ar matėte unikalią Lietuvos Kūrėjų Dažyto MDF kolekciją? Kol jūs mėgausitės naujomis spalvomis, skubu pažindintis toliau :). 

Есть вопросы?

Мы Вам поможем

+370 37 473 824
Так же можете обратится в нашу Команду продаж

Представляем только лучших производителей

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus