Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

Kūrėjų patarimai Šeimos interjerui #1

Dažnai mūsų klientai teiraujasi, kokios medžiagos padeda sukurti modernų, industrinį ar solidų stilių, kokias medžiagas rinktis, siekiant praktiškumo, kokios baldinės plokštės yra ekologiškos bei tinkamos vaikų kambariui ir pan. Pakalbinome interjero kūrėjus ir į visus rūpimus klausimus atsakėme trijuose skirtinguose video, kuriuos suskirstėme pagal žmonių statusą: šeimą, viengungius bei mėgstančius solidumą ir prabangą.

Kviečiame žiūrėti pirmąjį video - „Santa Monika interjerai" patarimus, skirtus žmonėms, kuriantiems  namus Šeimai.

Interjero dizainerės Monika Kinderytė ir Santa Simonavičiūtė dalinasi patirtimi į ką svarbiausia atkreipti dėmesį kuriant namus, kuriuose auga vaikai: kokie paviršiai pasižymi praktiškumu, kaip derinti medžiagas ir sukurti žaismingumą vaikų erdvėje.

Projektų koordinatorė Rasa Maumevičė pristato UAB „Temopalas“ atstovaujamus gamintojus ir pataria, kokias medžiagas rinktis, ieškantiems kokybiškų bei ekologiškų produktų, kuo pasižymi Lietuvos Kūrėjų Dažyto MDF kolekcija ir pristato unikalų sienų ir baldų apdailos sprendimą – baldinį linoleumą.

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime.

+370 37 473 824
Taip pat galite kreiptis į mūsų pardavimų komandą

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus