Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

Dažymas

Dažome tik aukščiausios kokybės MDF ir dirbame tik su dėmesingai atrinktais grunto bei dažų gamintojais. Galime išgauti bet kurią jūsų pasirinktą spalvą iš RAL ar NCS paletės, todėl dažytas MDF - puikus pasirinkimas ieškantiems konkretaus ar itin mėgiamo atspalvio. Prieš dažydami mielai išfrezuosime jūsų pasirinkto tipo rankenėles ar filingus, tad galutinis gaminys bus ne tik norimos spalvos, bet ir itin vientisas, lygus.

MDF dažymas - nuoseklus ir didelio kvalifikuotų darbuotojų įsitraukimo reikalaujantis procesas. Parinkdami kokybišką gruntą, dažus bei dirbdami ne linijiniu būdu, užtikriname, kad kiekviena detalė bus nudažyta itin kruopščiai, o spalvų gama jūsų pasirinkimui - maksimaliai plati. Kiekviename etape gaminiai tikrinami kokybės kontrolierių, todėl esame tikri, kad iš mūsų dažyto MDF pagamintu baldu galėsite džiaugtis ilgai.

Natūralių dekorų mėgėjams esame pasiruošę nulakuoti ar nubeicuoti pasirinktą natūralų medienos lukštą. Visuomet vertiname ir lanksčiai žiūrime į  kliento poreikius, todėl tikime, kad kartu galime sukurti nuostabius baldus bei interjero detales!

Bendrosios sąlygos ir taisyklės


Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus