Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

Karantino metu užsisakykite dekorų pavyzdžius!

Praleidžiant daugiau laiko namuose, karantinas – pats tinkamiausias metas atsinaujinti! 
Sunku išsirinkti koks dekoras labiausiai tiktų Jūsų baldui? 
Susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu ir perduosime Jums pavyzdžius saugiu būdu:

Kaune: Tel. +370 655 00742, el. paštas uzsakymai@termopalas.lt 
Vilniuje: Tel.  +370 656 569 60, el. paštas vilnius@termopalas.lt
Klaipėdoje: Tel. +370 46 447772, el. paštas klaipeda@termopalas.lt

Tegul medžiagų pasirinkimas būna paprastas: pasiskolinkite skirtingų gamintojų pavyzdžių komplektus.
Visas pavyzdžių paletes galite rasti čia: Pavyzdžių komplektai 

Dirbame tik su kruopščiai atrinktais gamintojais ir būdami žymiausių Europos kompanijų atstovais, Jums pristatome naujausias interjero apdailos tendencijas. 

Galite rinktis išskirtinio dizaino gilių tekstūrų plokščių gamintojo „CLEAF” (Italija) produkciją, kuri mūsų klientus žavi dizaino ir gamtos harmonija bei išskirtine kokybe. „Cleaf Espresso“ kolekcija – natūralaus ar deginto medžio, atkuriantys 3 D vaizdą, akmens ir tekstilės, odos imitacijos paviršiai, kurie vizualiai suminkština baldą, atrodo ypač natūraliai.

Ieškantiems saugių ir nekenksmingų medžiagų, rekomenduojame italų gamintoją „Gruppo Mauro Saviola“, kuris baldines plokštes gamina iš perdirbtos medienos, naudoja mažiau klijų, todėl iš šių plokščių pagamintas baldas ypač tinkamas alergiškiems žmonėms ir vaikams.

Ieškant išskirtinumo ir netradicinių spalvų, „Termopalas“ su Lietuvos kūrėjais architektais bei dizaineriais sukūrė dažyto MDF kolekciją - taip gimė 25 išskirtinės artimos gamtai spalvos. Lietuvos kūrėjų dažytas MDF suteikia daugiau nestandartinių baldų sprendimų: galimybė išfrezuoti skirtingu stiliumi, suteikti apvalias formas ir rankenėles.

Atskirame stalviršių pavyzdžių komplekte rasite platų asortimentą skirtingų gamintojų, o ieškantiems elegantiškojo Compact HPL – rinkitės iš italų, vokiečių ir austrų gamintojų produkcijos, kuri ypač vertinama dėl itin didelio atsparumo buitiniams pažeidimams, drėgmei ir įgeriamumui.

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime.

+370 37 473 824
Taip pat galite kreiptis į mūsų pardavimų komandą

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus