Ar sutinkate, kad Jūsų elektroniniu paštu siųstume kainų ir kainynų atnaujinimus, naujų produktų pristatymus bei kitą svarbią informaciją ?

Pristatymo vieta

CLEAF naujienos

Italų gamintojo CLEAF Espresso plokščių kolekciją papildėme 24 naujais medžio, tekstilės, marmuro bei trimačio vaizdo efekto dekorais. Aktualu, kad išskirtinius LMDP ir HPL dekorus galima užsakyti mažais kiekiais (nuo 1 lapo), o ABS (23/1 mm) nuo 100 m. 

Kolekcijos išskirtinumas - tas pats dekoras ir tekstūra galima 3 produktams/paviršiams: LMDP, HPL ir ABS.

Alpaca - tekstūra, atkurianti natūralaus šilko pluošto efektą (ALPACA FC44ALPACA FC43)

Bruciato - tekstūra, leidžianti pajusti degintos medienos efektą (BRUCIATO U129)

Cheope - geometrinė tekstūra, įkvėpta tobulų piramidžių linijų. Ši unikali tekstūra pasižymi trimačio vaizdo efektu, siekiant sukurti šviesos ir šešėlio žaismus ant baldų bei sienų (CHEOPE B073CHEOPE U129CHEOPE LR29)

Concreta - tekstūra, atkurianti ir leidžianti pajusti natūralaus betono efektą (CONCRETA FC36CONCRETA FC37CONCRETA FC38)

Duna - šią tekstūrą galima sulyginti su smiltainiu – ji sukuria uolienos, sudarytos iš smėlio dydžio mineralų, paviršiaus efektą (DUNA FC08DUNA FC07DUNA FC05)

Fronda - tekstūra, atkurianti prabangiąją guobos medieną. Guobos medienos raštai yra panašūs į ąžuolo, tačiau pasižymi ryškesne spalva (FRONDA S156FRONDA S164, FRONDA S165)

Millennium - ši tekstūra atkuria ypač lygią ir vientisą didingojo kėnio struktūrą (MILLENNIUM S087)

Mosaico - tekstūra, sudaryta iš mažų kvadratinių plytelių, kurios sukuria netaisyklingo, bet unikalaus vaizdo efektą (MOSAICO FB45, MOSAICO FB35)

Okobo - pasižymi patrauklia išvaizda dėl savo tekstūros taisyklingumo (OKOBO S162OKOBO S158OKOBO S160)

Piombo - matinis paviršius, nepaliekantis pirštų antspaudų, yra atsparesnis įbrėžimams bei mažai atspindi šviesą (PIOMBO HM08)

Talco - švelni tekstūra, kurią galima derinti su vientisomis spalvomis arba įvairiomis akmens tekstūromis (TALCO FC18TALCO FC13)

Išpildykite savo unikaliausias idėjas kartu su CLEAF!

Turite klausimų?

Mes Jums padėsime.

+370 37 473 824
Taip pat galite kreiptis į mūsų pardavimų komandą

Atstovaujame geriausius gamintojus

Duropal
LightBeton
EcopalPlus
Hettich
Fundermax
Cleaf
Fenix NTM
EcopalPlus
Lamicolor
Pfleiderer
thermopal
kronospan
Grass
Innovus